Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Кірілова Алла Іванівна
Шановний Вадиме Вікторовичу! Півроку потому Вами було перераховано кошти на проведення операції по заміні хрусталика. Операцію робили у 5 міській лікарні м. Запоріжжя (лікар Дідов). Операція була зроблена неякісно і за цей час хрусталик випав і відбулося помутнення хрусталика. Прошу Вас посприяти у здійсненні термінової повторної операції, бо я маю тільки одне око, на яке я стала сліпою.
Анна
Добрый день шановний Вадиме Вiкторовичу!Я не знаю уже в якi дверi менi стукати, добрi люди пiдсказали всетаки спробувати звернутися до вас,я одинока мати семерічної дитини,працюю офіційно в магазині,продавчиною на мінімальну зарплатню ,дитина ходить до школи в другий клас,проживаємо у власній квартирі в с. Солоному Вільнянського району.Минулої зими якось прожили в ній,за допомоги знайомих,друзів,родичів,опалення в ній немає,опалювали камінами і дуйчиками всю зиму,кожен місяць платили по чотири ,п'ять тисяч за світло,брались кридити, зарплатню на перед для того щоб це все платити,тепер все літо віддавала борги і на проведення отопленія не змогла відкласти,зверталася у соц служби, мені відмовили,субсидії не дали,на дитину як одинока мати отримую 114 грн в місяць,я не знаю куди мені ще звернутись,у мене уже крик душі,я не знаю що мені робити,допоможіть будь ласка,йдуть холода а опалення так і не змогла провести,немає коштів.мені дуже соромно вам писати,но я повинна і зобов'язана дбати про свою дитину,а без вашої допомоги я вже не знаю як це зробити,допоможіть будь ласка цю зиму провести в теплій квартирі.
Манько Олена Вікторівна
Я хочу выразить огромную благодарность Вам и вашей команде, за помощь, которая была оказана моему мужу. Спасибо Вам огромное. Пусть Господь хранит вас всех.
Наталія Кравець
Шановний Вадиме Вікторовичу! Я зверталася до Вас у телефонному режимі з приводу встановлення кладки на території вул. Титова та переходу до мого городу. По вул.Титова йде широка асфальтована дорога, до якої мені перекрили вихід глибокою стічною канавою. Я проживаю с. Пологи, вул. Потьомкіна, 26. Для вирішення даного питання, я звернулася до голови сільської ради Рубан Марини, яка надала мені письмову відповідь, в якій було сказано, що по перспективному плану села кладка у цьому місці не передбачена і кошти на неї не закладені. З великою повагою до Вас, прошу допомогти у вирішенні цього питання і надати по можливості матеріальну допомогу сільській раді для побудови кладки через стічну канаву. Наперед вдячна!

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA