Вадим Кривохатько

Вадим Кривохатько

народний депутат України VIII скликання
Член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання
і протидії корупції, округ 82.

межі округу:центр округу - м. Пологи, Гуляйпільский, Вільнянський, Запорізький,
Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району.

Запитання та відгуки

Анна
Добрыгы день.Ув,Вадим Викторович. Прошу вас помочь мне пожалуйста в помощи с окнами и дверью.Я мама одиночка с 2 детьми работаю и воспитую сама и просто финансы не позволяют сейчас поменять.нам выдали комнату в общежитии но окна тут просто не закрываются очень дует а двери заедает не всегда можем открыть.я очень прошу о помощи с этой проблемой.
Вадим Кривохатько
Добрий день. Найближчим часом часом з Вами зв’яжуться
Наталія
Шановний Вадим Вікторович!!! Дуже ВАМ вдячні за допомогу Бобровській Нінель Іванівні, яка проживає у с. Соколівка вул. Першотравнева,64 Вільнянського району в допомозі у підключенні газу. Тепер у будинку одинокої жінки тепло!!! ДЯКУЄМО і з наступаючими Вас святами!
Татьяна Маслий
Хотим поблагодарить от чистого сердца,за материальную помощь на лечение моей доченьки,ребёнка с инвалидностью подгруппы А,которая увы нуждаеться в постояном дорогстоящем контроле здоровья,и дорогостоящих реабилитациях. Спасибо Вам за протянутую руку помощи.Всех Благ Вам и Вашей команде.
Яна
Доброго дня. Звертаюся до вас за допомогою . У мене 3 дітей . Підприємство на якому працює чоловік зачиняють на зиму . Немає коштів на зимове взуття для дітей , вони не можуть відвідати новорічне свято у школі бо немає коштів на новорічні костюми , не можемо купити дров та немає коштів на ліки для дітей. Допоможіть нам будь -ласка.

Задати запитання або залишити відгук

CAPTCHA